امضا سه تفاهم نامه همکاری مشترک با طرفهای خارجی و داخلی

به گزارش روابط عمومی، هلدینگ ایرانگردی و جهانگردی سه تفاهم نامه همکاری مشترک با طرفهای خارجی و داخلی جهت ساماندهی و تسهیل در ورود زائران و گردشگران خارجی امضا کرد.

روح الله حسین زاده مدیر عامل هلدینگ ایرانگردی و جهانگردی و ملک ظفر عباس مدیر عامل هلدینگ مسافرتی  علمدار پاکستان تفاهم نامه‌ای برای توسعه گردشگری زیارتی بین ایران و پاکستان امضا کردند.
این تفاهم نامه در راستای افزایش ورود زائران پاکستانی به ایران با مقصد قم و مشهد مقدس صورت گرفته است .

چندی پیش هلدینگ ایرانگردی و جهانگردی طرح ملی و زیارتی را با عنوان مهمان امام رضا علیه السلام را آغاز کرد که یکی از اهداف این طرح تسهیل در ورود یک میلیون زائر خارجی به مشهد مقدس است.

همچنین در راستای طرح ملی مهمان امام رضا(ع) تفاهم نامه ای با سازمان توسعه روابط ایران و عراق امضا شد.
در تفاهم نامه ای که میان روح الله حسین زاده مدیر عامل هلدینگ  ایرانگردی و جهانگردی و مهندس حسن پلاک رئیس سازمان توسعه روابط ایران و عراق امضا شد، طرفین بر ساماندهی و تسهیل ورود  زائران عراقی به ایران به توافق رسیدند.

در راستای ساماندهی و تسهیل در ورود زائران خارجی برای زیارت حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا در قالب طرح ملی مهمان امام رضا (ع) تفاهم نامه ای نیز میان روح الله حسین زاده مدیر عامل هلدینگ ایرانگردی و جهانگردی و محمد مهدی قاسمی مدیر عامل هلدینگ بین المللی مسافرتی اسکای امضا شد.
گفتنی است هلدینگ بین المللی اسکای متعلق به کشور افغانستان است و دفاتر آن در کشورهای  آلمان ، امارت ترکیه و کابل مستقر است.

اجرای تفاهم نامه‌های مذکور در بستر دفاتر خدمات مسافرتی ج.ا.ا  و اصناف مرتبط با گردشگری انجام خواهد شد . طرح ملی مهمان امام رضا (ع) از برنامه های هلدینگ ایرانگردی و جهانگردی است که علاوه بر تسهیل در خدمات گسترده به زائران
داخلی ،  ارائه تسهیلات به زائران خارجی را هم در دستور کار دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *