اگر گردشگری درمان شود کشور را نجات می‌دهد

اگر گردشگری درمان شود کشور را نجات می‌دهد

اگر گردشگری درمان شود کشور را نجات می‌دهد

به‌گزارش روابط عمومی و به نقل از میراث آریا، هجدهمین جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با حضور مهندس سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری کشور صبح امروز یکشنبه ٣٠ آبان‌ماه ١۴٠٠ در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
مهندس ضرغامی در این جلسه با اشاره به شکل‌گیری نگاه و اندیشه نو در وزارتخانه، افزود: «تا زمانی که ساختارشکنی نشود موانع از بین نمی‌رود. ما از وزارتخانه خودمان شروع کرده‌‌ایم و تحول در نگاه و روش‌های اقدام را آغاز کرده‌ایم.»
مهندس ضرغامی ادامه داد: «چه کسی گفته مسئولان همیشه باید حرف بزنند؟ گاهی هم باید حرف‌های کارشناسان را بشنوند و به آن‌ها عمل کنند.»
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از قوانین دست و پا گیر را آفت کشور دانست و افزود: «غول نقدینگی که کشور را هدایت کرده باید به سمت خلق ثروت هدایت شود. گردشگری بیماری است که نیاز به شوک دارد و اگر درمان شود کشور را نجات می‌دهد.»
مهندس ضرغامی تصریح کرد: «در این مسیر به طور حتم توانمندی‌های بخش خصوصی مورد نیاز است.»
او تاکید کرد: «ما وقت نداریم، وقت به سرعت می‌گذرد. مریض را می‌شناسیم، موانع مشخص است و با کمک شما موانع را پشت سر خواهیم گذاشت.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *