برگزاری کلاس بهداشت محیطی در شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی

برگزاری کلاس بهداشت محیطی در شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی

برگزاری کلاس بهداشت محیطی در شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی
کلاس بهداشت محیطی با هدف راه‌های پیشگیری از کرونا، رعایت اصول بهداشتی در محیط کار و نحوه ارجاع بیماران روز سه شنبه در سالن جلسات شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی، «لیلا پارسا» سرپرست مرکز جامع سلامت صبا در این کلاس، در خصوص آشنایی با بیماری “کووید 19” COVID-19، حفظ آرامش، اصول بهداشتی که باید در محیط کار رعایت شود، اهمیت اقدامات پیشگیرانه در مقابله با کرونا، اهمیت شست‌وشو و ضدعفونی صحیح دست‌ها و آموزش عملی آن، موارد استفاده از ماسک و نحوه صحیح استفاده از ماسک و دفع بهداشتی آن پس از مصرف، نحوه صحیح گندزدایی سطوح و نحوه ارجاع بیماران مطالبی را بیان کرد.
در ادامه نیز بهار سادات مطهر کارشناس مسئول واحد آموزش بهداشت مرکز صبا، در خصوص دریافت توصیه‌ها و اطلاعات بهداشتی صحیح و معتبر کرونا از سایت‌ها و کانال‌های معتبر، معرفی کانال سفیران سلامت به مراجعین، آموزش چهره به چهره و نمایش فیلم‌های ارسالی برای پرسنل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی توضیحاتی ارائه کرد.
در پایان این کلاس، پرسنل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی ضمن تقدیر از حضور مدافعان سلامت در این شرکت، برای این عزیزان جان برکف سلامتی، آرزوی موفقیت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *