بنیاد خیریه گردشگری با هدف ایجاد دسترسی هم اقشار مردم به خدمات سفر ایجاد میشود

بنیاد خیریه گردشگری با هدف ایجاد دسترسی هم اقشار مردم به خدمات سفر ایجاد میشود .

روح الله حسین زاده مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی در نشست مشترک با محمد جواد فولاد موسس و مدیرعامل بنیاد بین اللملی آبشار عاطفه ها گفت :
در راستای تحقق عدالت اجتماعی و برخورداری اقشار مختلف مردم از خدمات سفرهای آسان ، برنامه ریزی شده و خانواده محور ضرورت دارد موسئسات خیریه بخشی از اهداف و منابع مالی خود را در راستای ایجاد رفاه و آرامش مردم‌ و در قالب ایجاد و اجرای تورهای زیارتی و سیاحتی بکار گیرند .

روح الله حسین زاده تاکید کرد امروزه سفر و گردشگری در سبد عموم مردم و بالاخص خانواده های فقیر بعنوان کالایی لوکس و گران محسوب شده که به سادگی قابل دسترس عموم نمی باشد ، لذا بایستی شرایطی ایجاد شود تا همه مردم بتوانند از خدمات سفر و گردشگری بهره مند شوند .
ایشان نقش موسسات و بنیادهای خیریه را در این خصوص بسیار حائز اهمیت دانست و خواستار مشارکت خیرین و سازمانهای خیریه در این خصوص شد .

در این نشست صمیمی که در محل مرکزی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها برگزار شد جناب آقای دکتر فولاد رئیس بنیاد ، ضمن تشکر از جناب آقای مهندس ضرغامی و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی  ، از پیشنهاد طرح شده استقبال و  خواستار مشارکت جدی خیرین  در مسئله توسعه گردشگری خیریه شد .

در این دیدار و پس از بازدید از غرفه های تولید و فروش صنایع دستی بنیاد آبشار عاطفه ها در مشهد مقدس ، آقای روح الله حسین زاده پیرامون ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار و توانمند سازی اقشار آسیب پذیر جامعه گفت : رسالت وزارت میراث فرهنگی ،  گردشگری و صنایع دستی حمایت از تولید کنندگان صنایع دستی کشور و تجاری سازی و فروش صنایع دستی بصورت تضمینی در داخل و خارج کشور  است که الحمدالله در دوره جناب آقای مهندس ضرغامی اقدامات خوبی برنامه ریزی شده است . ایشان موسسات خیریه را عامل محرک برای تولید این صنعت و ایجاد اشتغال در جامعه دانست و پیشنهاد نمود در خصوص تولید ، تجاری سازی و فروش صنایع دستی بومی با هدف ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار و همچنین  گردشگری خیریه تفاهم همکاری مشترک بین شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی و بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها صورت پذیرد .

در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی و بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها به امضاء رسید ….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *