جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد

جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت، جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی با حضور تمامی اعضا به ریاست مهندس نیکزاد فر، مدیر عامل شرکت در روز سه شنبه هشتم تیرماه برگزار شد .
در ابتدای جلسه خشایار نیکزاد فر با بیان عملکرد دو ساله شرکت در زمان مدیریت خود اظهار داشت؛ ما با توجه به تلاش های مستمر و زحمات شما همکاران، توانستیم با وجود سختی ها و مشکلات پیش رو شرکت را به جایگاه واقعی خود برگردانیم .
وی افزود روحیه کار گروهی، مسئولیت پذیری و مدیریت زمان در بین معاونین، مدیران و پرسنل شرکت نوید آینده ای روشن برای شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی است.
نیکزاد فر با بیان دستور جلسه، تهیه کتابچه ای از فعالیت های شرکت در دولت تدبیر و امید به خصوص دوسال گذشته افزود؛ با توجه به عملکرد بسیار خوب شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی و اتمام دولت تدبیر و امید، کلیه واحد های شرکت گزارش عملکرد کلی خود در هشت سال گذشته به خصوص دوسال اخیر را برای تهیه کتابچه فعالیت های شرکت تحویل واحد اداری دهند.
در ادامه هرکدام از معاونین و مدیران شرکت با بیان برنامه ها و فعالیت های کاری خود به تشریح عملکرد واحد های تحت مسئولیت خود پرداختند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *