دیدار مدیرعامل شرکت با استاندار گلستان

روح الله محمد حسین زاده مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی در دامه سفر خود به استان گلستان امروز مهمان استاندار گلستان بود.
سفر حسین زاده به گلستان از روز گذشته به منظور بررسی میدانی ظریفیتهای گردشگری استان گلستان صورت گرفته است.
در این دیدار علی محمد زنگانه استاندار گلستان ضمن تشکر از عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای پیگیری نیازهای این استان و حضور حسین زاده در استان گلستان در جهت بررسی ظرفیتهای این استان، گفت: وزارت میراث فرهنگی از وزاتخانه های پیشگام در اجرای مصوبات هیات دولت است.
زنگانه از حسین زاده خواست که استان گلستان هم به عنوان یکی از مبادی اصلی گردشگری مورد توجه قرار بگیرد. وی در ادامه افزود: گردشگری کشاورزی و دریایی استان گلستان ظریفیت‌های قابل توجهی برای جذب گردشگر از نقاط مختلف کشور و حتی کشورهای خارجی دارد و نیازمند توجه بیشتری است.
روح الله محمد حسین زاده مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی ضمن اشاره به روند بازدیدهایی که از پروژه های وزارت میراث فرهنگی دراستان گلستان داشت، گفت: اجرای تابلوهای تبلیغاتی و مجتمع‌های خدماتی و بهداشتی بین راهی از الویت‌های ما در استان گلستان است.
حسین زاده لازمه قرار گرفتن استان گلستان در مقاصد گردشگری کشور را فراهم کردن زیر ساختهای لازم و سرمایه گذاری در این استان دانست و افزود: با فراهم کردن مقدمات سرمایه گذاری لازم در این استان می‌توان گردشگران داخلی و خارجی را به این استان هدایت کرد.
در این دیدار مذاکراتی در راستای برگزاری رویدادهای داخلی و خارجی و جشنواره ها، به خصوص جشنواره اسب، انجام شد.
همچنین در این دیدار تفاهم نامه‌ای میان شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی و استانداری گلستان در خصوص همکاری متقابل جهت توسعه صنعت گردشگری و ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز استان گلستان، در دو موضوع احداث مجتمع‌های خدماتی و رفاهی بین راهی و اجرای تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی گردشگری در مبادی و شریان‌های اصلی استان امضا شد.
این تفاهم نامه در راستای تفاهم نامه‌هایی است که پیش از این در استان قم و البرز میان شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی و استاندارن امضا شده است و در ادامه این روند قرار است در تمام استانهای کشور چنین تفاهم نامه ای میان شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی و استانداری‌ها برقرار شود

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *