هشتمین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی در سال 1400 برگزار شد

هشتمین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی در سال 1400 برگزار شد

هشتمین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی در سال 1400 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت، جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی با حضور تمامی اعضاء به ریاست مهندس نیک زاد ، مدیر عامل شرکت در روز شنبه 29 آبان ماه برگزار شد .
خشایار نیک زاد در ابتدای جلسه فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت و افزود؛ بسیج عنایت الهی به بشریت بود که بر شاخسار طوبای انقلاب رویید تا جلوه ی خدایی بشر در دوران ظلمت معاصر بدرخشد و زمین را برای طلوع آفتاب در حجاب نورانی کند.
در این جلسه مدیر عامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی سیاست های و منویات مقام عالی وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی جناب آقای مهندس ضرغامی که دارای 15 محور بود را برای معاونین و مدیران شرکت تشریح و توجه و عمل به آن ها را در امور جاری شرکت مورد تاکید قرار داد.
1- خدمت بی منت به مردم و هدایت مردم در امور جاری حوزه خدمت مدیران در شرکت.
2- بالا کشیدن سطح آگاهی مدیران و کارشناسان شرکت و آشنایی و مطالعه در ماموریت های شرکت و وزارتخانه بر اساس اساسنامه شرکت و قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی و شناسائی نقاط بهبود و رفع آسیب های موجود در امور جاری.
3- حسن مدیریت و تحمل مشکلات و تلاش بر رفع آن ها با سعه صدر و تشبیه شرکت به خانواده و لزوم همکاری و هم افزائی افراد خانواده با یکدیگر .
4- مدیریت داشته ها ( قوانین-اموال-نیروها) و استفاده بهینه از آن ها.
5-گفتمان تحول ، تغییر شیوه های فرسوده و نخ نما ،تلاش بر هم افزائی و اعتلای امور در دست اقدام و جاری شرکت با رعایت قوانین .
6- بروکراسی را کم کنیم و کارها را ساده تر انجام دهیم . تلاش بر انجام کارها در اسرع وقت با رعایت کامل قوانین و تلاش به سرانجام رساندن امور در دست اقدام در کمترین زمان.
7- صرفه جویی در هزینه ها و استفاده بهینه از منابع.
8- تلاش در حفظ میراث فرهنگی در هر شرایطی و مساعدت شرکت به هر عنوان در نگه داشت این گنجینه های به یادگار مانده از نیاکان و مشارکت بیشتر در امور مرمتی همچون نمونه هایی مانند حضور شرکت در مرمت کلیسای سنت استپانوس منطقه آزاد ارس و نیز جلب مشارکت سرمایه گذاران واجد صلاحیت در این حوزه.
9- ایجاد انگیزه برای کارکنان و شناسائی نیروهای کمتر فعال و استفاده بهینه از نیروهای انسانی در جایگاه ای موثرتر.
10- تمرکز زایی در تهران و تلاش در ارایه خدمات وزارت متبوع به صورت الکترونیکی در سطح کشور از اموری است که شرکت می تواند وفق آن نظرات مقام عالی وزارت را تامین نماید.
11- حضور فعال شرکت در راستای عملیاتی نمودن استفاده از تسهیلات تبصره 18 برای متقاضیان واجد شرایط وفق اساسنامه و ارائه طرح حهای مرتبط در این خصوص.
12- تکریم ارباب رجوع .
13- صیانت از بخش خصوصی و سرمایه گذاران و تلاش در رفع مشکلات ایشان برای ایجاد حسن سابقه و سازماندهی سرمایه گذاران برای ورود به طرح های جدید.
14- تقویت حوزه های فرهنگی و مشارکت شرکت در این امور و جلب سرمایه گذاران بخش خصوصی در این حوزه ها.
15- هم دلی و همکاری مدیریت های داخلی شرکت و ارتباط مستمر و مثبت با معاونت های مختلف وزارت متبوع در راستای ایجاد ارزش افزوده و انجام رسالت های موجود و محول شده به شرکت و وزارت متبوع در راستای سیسات های مقام عالی وزارت و دولت انقلابی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *