انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی و دانشکده جغرافیا

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی و دانشکده جغرافیا

در روز سه شنبه 01/05/98 نشست مشترکی با حضور ریاست و اعضاء هیئت رئیسه دانشکده جغرافیا و جناب آقای خشایار نیکزاد و جناب آقای دکتر ثابت، سرپرست و معاون شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی به منظور انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین طرفین، در سالن شوراء دانشکده جغرافیا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه جناب آقای دکتر کرامت اله زیاری، ریاست محترم دانشکده جغرافیا ضمن استقبال و خوشامدگویی به مهمانان، به بیان پتانسیل ها و ظرفیت های دانشکده جغرافیا در زمینه های علمی، پژوهشی، فرهنگی و بین‌المللی پرداختند. در ادامه ایشان اظهار داشتند به خاطر وجود تخصص های مختلف و جامع و همچنین به دلیل حضور اساتید مجرب و دانشجویان پرتلاش، این دانشکده توانایی همکاری در تمامی ابعاد علی الخصوص حوضه گردشگری را دارا می باشد.

در ادامه ی این نشست جناب آقای خشایار نیکزاد، سرپرست شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در ارتباط با تفاهم نامه همکاری پرداختند و هدف از انعقاد این تفاهم نامه را فراهم کردن زمینه های همکاری بین مراکز پژوهشی و بخش اجرایی با هدف توسعه فعالیت های علمی، پژوهشی، آموزشی و اعمال رویکرد علمی به پروژه و طرح های حوزه گردشگری دانستند.

در این جلسه خانم دکتر شیرین محمدخان، دکتر مهران مقصودی، دکتر حسنعلی فرجی و دکتر علی اکبر شمسی پور از اعضاء محترم هیات علمی دانشکده جغرافیا ضمن موافقت با مشارکت و همکاری در این تفاهم نامه، نقطه نظرات و دیدگاه های خود را در ارتباط با ابعاد مختلف این تفاهم نامه بیان کردند. آن ها اظهار داشتند دانشکده جغرافیا دانشگاه تهران در زمینه انجام فعالیت های پژوهشی مشترک، جهت دهی و حمایت از موضوعات مرتبط در قالب پایان نامه و رساله دانشجویی، توسعه و تولید نرم افزارهای گردشگری، برگزاری نشست های علمی، بازدیدهای علمی و کارگاه های آموزشی حاضر به همکاری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.