«ایران من» در تمامی استان‌ها برگزار می‌شود/ دورنمای برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی در کشورهای هدف

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی با اشاره به اینکه تا کنون نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات «ایران من» در چهار استان کشور برگزار شده‌است، افزود: هدفمان برگزاری این رویداد در تمامی استان‌ها همچنین کشورهای هدف و دارای زیرساخت است که نهایتا ذینفعان حوزه صنایع‌دستی از آن منتفع شوند.

روح‌الله محمد حسین‌زاده مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی در گفت‌وگو با خبرنگار میراث‌آریا درباره هدف برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات «ایران من» بیان کرد: صنایع‌دستی و سوغات دو موضوع مهم حوزه گردشگری هستند و هدفمان از این نمایشگاه معرفی و انتفاع ذینفعان حوزه صنایع‌دستی بود.

او با اشاره به اهمیت ایجاد ظرفیت مردمی در حوزه صنایع‌دستی، ادامه داد: این طرح تاکنون در چهار استان اجرا شده و هم‌اکنون در نمایشگاه بین‌المللی استان یزد در حال برگزاری است.

حسین‌زاده با اشاره به هدف‌گذاری برای برگزاری نمایشگاه «ایران من» در تمامی استان‌ها، افزود: در تلاش هستیم برنامه‌ای مردم‌نهاد و سراسری که مردم و ذینفعان حوزه صنایع‌دستی از آن منتفع شوند را در دولت سیزدهم رقم بزنیم.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی همچنین برگزاری این رویداد در کشورهای هدف و دارای زیرساخت را در راستای معرفی صنایع‌دستی ایران از برنامه‌های آتی عنوان کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *