بازدید مدیر عامل شرکت از ظرفیتهای گردشگری استان گلستان

به گزارش روابط عمومی، سه شنبه دهم خرداد ۱۴۰۱ روح الله حسین زاده مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی در سفری به استان گلستان، از ظرفیتهای گردشگری این استان بازدید کرد.

در راستای این سفر تفاهم ‌نامه‌ای میان حسین‌زاده مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی و رحمان فرمانی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌‌دستی استان گلستان امضا شد.

این‌ تفاهم‌نامه در راستای همکاری متقابل درباره تهیه، اجرای طرح‌ها، پروژه‌ها و ارائه خدمات مشاوره در حوزه مهندسی ابنیه و جذب سرمایه‌گذار در سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در استان گلستان منعقد شده است. همچنین قرار شد از ظرفیتهای این استان در حوزه جشنواره اسب ، مسابقات اسب دوانی، قطار گردشگری و معرفی اقوام و سنن این منطقه در زمینه توسعه گردشگری استان گلستان استفاده شود.

همچنین مشاوره در زمینه تولید و تهیه طرح‌های مربوط به حریم آثار تاریخی، بافت‌های شهری و روستایی، مرمت و احیای آثار با هدف بهره‌برداری منطقی از ظرفیت‌های موجود، همکاری متقابل در راستای تأمین منابع مالی و جذب سرمایه‌گذار به‌منظور اجرای طرح‌ها و پروژه‌های گردشگری، میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی از طریق سرمایه‌گذاران بخش خصوصی از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *