برگزاری سی‌و‌پنجمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی از 27تا 30 مهر ماه

برگزاری سی‌و‌پنجمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی از 27تا 30 مهر ماه

به گزارش روابط عمومی شرکت، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی از برگزاری سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در تاریخ 27 الی 30 مهر ماه سال جاری خبر داد .
نیکزاد فر گفت: با توجه به شروع مجدد فعالیت نمایشگاه بین المللی تهران از تاریخ 22 شهریور ماه سال جاری با مجوز رسمی کمیته امنیتی و انتظامی ستاد ملی کرونا و هماهنگی به عمل آمده شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر برگزاری سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در تاریخ 20 الی 30 مهر ماه سال جاری این رویداد در سالن های 40 و خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد .
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی، خاطر‌نشان کرد: شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی تابع تصمیمات ستاد مبارزه با ویروس کرونا می باشد و آنچه مسلم است در شرایط قرمز کرونایی امکان برگزاری نمایشگاه در هقته اول شهریور ماه سال جاری وجود نداشت .
وی افزود: با هماهنگی های به عمل آمده با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران مقرر گردید تا سقف 30 درصد تخفیف برای هنرمندان و مراجعه کنندگان محسوب گردد .
این نمایشگاه در حاشیه نمایشگاه صنایع و‌سیستم های سرمایشی و گرمایشی که از پربازدید ترین نمایشکاه های سال محسوب می گردد، برگزار می شود.
« گفتنی است از تمام افراد تب‌سنجی بعمل می آید و داشتن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از الزامات حضور در این نمایشگاه است »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *