تمدید مناقصه عمومی احداث 3 مجتمع خدماتی‌بهداشتی در گلزار شهدای کرمان

تمدید مناقصه عمومی احداث 3 مجتمع خدماتی‌بهداشتی در گلزار شهدای کرمان

مناقصه عمومی احداث سه مجتمع خدماتی‌بهداشتی در گلزار شهدای کرمان تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۲۸ مرداد ۹۹ تمدید شد.
به‌گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی ، در راستای اجرای طرح تملک دارایی‌های سرمایه‌ای از محل منابع عمومی دولت، شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی نسبت به برگزاری مناقصه عمومی با موضوع احداث سه مجتمع خدماتی‌بهداشتی در گلزار شهدای کرمان از تاریخ ۲۸مردادماه ۱۳۹۹ اقدام کرده است.
در راستای اجرای طرح تملک دارایی‌های سرمایه‌ای به شماره طبقه‌بندی 1706003003 با موضوع کمک‌های فنی و اعتباری و احداث سرویس بهداشتی و بین‌راهی مقررشده است مجتمع خدماتی‌بهداشتی استان با برآورد قیمت پیشنهادی مشاور (شرکت شاخه تجربی معماری کلانشهر) که بر اساس فهرست‌های سال 1399 به مبلغ پایه 18/823/545/785 ریال (18میلیارد و 823میلیون و 545هزار و 785ریال) به شرح اطلاعات و جزئیات مندرج در اسناد مناقصه عمومی یک مرحله‌ای همراه با ارزیابی کیفی به شرکت پیمانکاری واجدالشرایط حداقل با رتبه پنج ساختمان و ابنیه واگذار شود.
مهلت دریافت اسناد ۲۸ مرداد ۹۹ است و مهلت ارسال پاکت‌های پیشنهادی 12 شهریور تعیین شده است. همچنین زمان بازگشایی پاکت‌ها 15 شهریور است.
شرکت در مناقصه، تهیه اسناد و پیشنهاد قیمت از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) به شماره فراخوان 2099001504000004 میسر خواهد بود.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت این شرکت به آدرس iwtdc.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *