دیدار با مسئولین استان خراسان رضوی در آستانه اجرای طرح ملی خورشید هشتم

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی، روح‌الله محمدحسین‌زاده مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی در آستانه برگزاری طرح ملی خورشید هشتم امروز ۲۸ مرداد ماه با استاندار خراسان رضوی سردار نظری، معاون زائرین استاندار، مدیرکل میراث‌فرهنگی استان و همچنین رئیس جامعه هتلداران استان خراسان رضوی به رایزنی پیرامون مراحل نهایی طرح مهمان خورشید هشتم پرداختند.
روح‌الله‌حسین زاده در این نشست گزارشی از روند پیشرفت این طرح ملی اعم از بلیط فروشی، گارانتی اقامتگاه ها و قرارداد با اردوگاه ها برای زائرین امام هشتم (ع) ارائه کرد.
سردار نظری در ادامه این نشست با تشکر از روح الله حسین زاده بابت پیشرفت چشمگیر این طرح ملی در مدت زمان کوتاه و ارائه نکات در راستای بهتر اجرا شدن این طرح ارزوی توفیق برای شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی داشت و دستور حمایت همه جانبه ارگان های دولتی مربوط به این طرح را صادر کرد.

حسین زاده در پایان افزود شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و‌جهانگردی به دنبال خدمت رسانی هرچه بهتر به زائرین امام رضا (ع) است.

همچنین در آستانه اجرای طرح ملی خورشید هشتم وح‌الله محمدحسین‌زاده مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی در آستانه برگزاری طرح ملی میهمان امام رضا (ع) با شرکت آبادگران برای اختصاص ۲۰۰ سوئیت این شرکت برای اجرای این طرح ملی به تفاهم رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *