فراخوان شناسایی مجری جهت برگزاری نمایشگاه های خارجی

آگهی فراخوان شناسایی مجری
عنوان آگهی : فراخوان انتخاب مجری توانمند و واجد شرایط جهت برگزاری نمایشگاه های خارجی
شرح آگهی :
شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی به نمایندگی از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و به استناد ابلاغیه شماره 54999/983400 مورخ 26/08/98 معاونت گردشگری وزارت متبوع مسئول برگزاری پاویون ج.ا.ایران در نمایشگاه های خارجی گردشگری به شرح جدول ذیل خواهد بود.
بدین منظور از مجریان نمایشگاهی، فعالان، شرکت ها، موسسات، دفاتر خدمات مسافرتی، تشکل ها و صنوف حرفه ای گردشگری با شخصیت حقوقی ثبت رسمی علاقمند و با شرایط : سابقه و تجارب لازم موثر و برخورداری از استطاعت و توان مالی، فنی و حسن شهرت در این زمینه دعوت به همکاری می نماید.
علاقمندان دارای شرایط فوق، فرصت دارند حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 18/10/98 با ارایه درخواست کتبی منضم به مستندات و مدارک مربوطه و تصویر کارت شناسایی به دبیرخانه این شرکت به نشانی: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، خیابان نظامی گنجوی، خیابان پیوند، کوچه پله هفتم، پلاک 10 طبقه همکف مراجعه و نسبت به ثبت درخواست رسمی اقدام و رسید دریافت نمایند. ضمناً متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن: 9-88678946 آقای فرامرزی تماس حاصل نمایند.
بدیهی است درخواست ها مطابق فرم های ارزشیابی تشخیص صلاحیت مجریان متقاضی در وب سایت شرکت به نشانی www.iwtdc.ir توسط این شرکت بررسی (ارایه، تکمیل و امضاء فرم ارزشیابی به همراه ارسال مدارک مرتبط الزامی است) و نسبت به انتخاب و معرفی مجری منتخب برای هر یک از نمایشگاه ها اقدام خواهد گردید. همچنین شرکت در قبول یا رد هر یک یا تمام پیشنهادها مختار است.
ضمناً هزینه چاپ آگهی به عهده فرد/ افراد منتخب است.

نمایشگاه های اولویت دار معاونت گردشگری 25/10/98 لغایت 29/07/9