فرم نمایشگا ه بین المللی گردشگری ITB_2020  برلین آلمان

آیین نامه و ضوابط اجرایی ثبت نام و شرکت در نمایشگا ه بین المللی گردشگری ITB_2020  برلین آلمان

14 الی 18 اسفند  ماه 1398- 4 الی 8 مارس 2020

ماده 1 – تمامی امور ثبت نام، ارسال مدارک از طریق سایت www.saba.co.com با اختصاصuser  و پسورد به شرکت کنندگان  صورت می پذیرد، بدیهی است مدارکی که از طرق دیگر ارسال می گردد ، قابل استناد نمی باشند.

ماده 2 _ شركت كنندگان منتخب موظفند پس از اعلام شرکت به ازای تخصیص فضای :

 

هر غرفه استاندارد9متری(تک نبش4860یورو)(دو نبش5760یورو)

غرفه 18 متری (تک نبش9720یورو)(دو نبش11520یورو)

غرفه 27 متری (تک نبش14.580یورو)(دو نبش17.280یورو)

 

ردیف شرح مترمربع قیمت (یورو)
1 غرفه نمایشگاهی تک نبش 1 540
2 غرفه نمایشگاهی دو نبش 1 640

 

مشارکت کنندگان متعهد هستند ضمن عقد قرارداد با شرکت سرو بنیان ادبی(مجری نمایشگاه)، هزینه شرکت در نمایشگاه را به صورت ارزی تا پايان وقت اداري روز 00/00/1398 ماه حضورا به مدیریت مالی شرکت مزبور پرداخت نمایند.

تبصره 1: مبالغ و پرداخت هزينه هاي مربوطه به هيچ عنوان به صورت چك مدت دار و ریالی قابل قبول نمی باشد و بايد به صورت ارزی پرداخت گردد.

تبصره 2: در صورت انصراف از مشاركت در نمايشگاه وجوه دريافتي مسترد نخواهد شد.

ماده 3 – در صورت عدم ارسال مدارك درخواست شده تا تاریخ 00/00/1398 شرکت هيچ مسئوليتي در اخذ به موقع دعوتنامه نخواهد داشت. بديهي است، عدم اخذ ويزا در اين شرايط به منزله انصراف شركت كننده است و مطابق تبصره 2 ماده 2 اقدام خواهد شد.

ماده 4- شرکت سرو بنیان ادبی در انتخاب شرکت کنندگان اختیار تام دارد.

ماده  5- حضور شرکت کنندگان یک روز قبل از افتتاح در محل نمایشگاه ضروری است.

ماده 6 – طراحي غرفه ها به صورت عمومی و باز می باشد. لازم به ذکر است فضای مذکور، محصور نخواهد بود. فضای غرفه اختصاصی شامل یک کانتر با میز مذاکره است. شرکت ها و موسساتی که درخواست غرفه با متراژ بزرگتر را دارند با ارسال درخواست رسمی به این شرکت درخواست ایشان بررسی خواهد شد.

تبصره : موقعیت جغرافیایی مشارکت کنندگان براساس پلان نمایشگاه و اولویت ثبت نام انجام می پذیرد. شرکت کنندگان حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی که با شرایط ویژه تقاضای غرفه نموده اند ندارند.

ماده 7– شركت كنندگان موظف به رعايت حريم غرفه خود هستند و استفاده از فضاي راهروها و يا ساير غرفه ها ممنوع است، لازم به ذکر است استفاده از بنر، استند و تلویزیون های شخصی بدون هماهنگی قبلی با مدیر غرفه ممنوع است.

ماده 8 – مسئوليت حفظ و نگهداري غرفه و تجهيزات داخل آن بر عهده شركت كننده بوده و در صورت وارد نمودن هر گونه خسارت به غرفه وتجهيزات آن، مكلف به پرداخت خسارات وارده هستند.

ماده9 – شركت كنندگان به هيچ وجه مجاز به واگذاري غرفه خود به ديگر افراد يا جابه جايي با ساير غرفه ها نیستند.

ماده 10- ساعت کاری غرفه داران نمایشگاه از 8:30 لغایت 19 است و شرکت کنندگان بايد در تمام طول مدت زمان نمايشگاه در محل غرفه خود حضور داشته باشند و به هيچ وجه مجاز به تعطيل نمودن غرفه در ساعات بازديد نمايشگاه نيستند. همچنین پس از ساعت 22 هیچ گونه فعالیتی در محیط نمایشگاه انجام نمی گیرد و در صورت نیاز لازم است با مدیریت نمایشگاه هماهنگ شود.

ماده 11- اقدامات و فعالیت های نمایندگان اعزامی شرکت کننده در نمایشگاه باید تحت نظارت مدیریت اجرایی غرفه ها و براساس دستورالعملها و آیین نامه ابلاغی و منطبق با مقررات کشور محل برگزاری و با رعایت شئون اخلاق و آداب اتباع جمهوری اسلامی صورت پذیرد و تشخیص این امر بر عهده مدیر اجرایی اعلامی از سوی شرکت است. در صورت عدم رعایت شرکت کنندگان مسئولیت حقوقی، کیفری و مدنی را خواهند داشت و چنانچه خسارتی به غرفه یا اشخاص ثالث وارد آید مسئول جبران خسارت وارده خواهند بود.

ماده 12- دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری به هیچ وجه حق فروش صنایع دستی و سوغات ایرانی در کانتر مربوطه خود را ندارند.

ماده 13- در صورتي كه تعداد متقاضيان نمايشگاه بيش از ظرفيت پذيرش آن باشد، اولويت زماني در ارسال مدارك به عنوان يكي از عوامل موثر در پذيرش واجدين شرايط در نظر گرفته مي شود. لذا مقتضي است متقاضيان حتماً به مهلت هاي تعيين شده دقت نظر كافي داشته باشند بديهي است پس از تكميل غرفه هاي موجود و انقضاي مهلت مقرر، شركت از پذيرش و ثبت نام متقاضيان معذور خواهد بود.

ماده 14- شرکت کنندگان می بایست ضمن تبلیغ در فضای اختصاصی، از تبلیغات سوء علیه غرفه داران دیگر اجتناب ورزیده و نسبت به عدم نمایش و عرضه هرگونه کالا که معرفی و نمایش آنها مغایر با شئون اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران است، اهتمام جدی داشته باشند.

ماده 15 – کالاها یا خدمات عرضه شده متناسب با موضوع نمایشگاه باشد و از عرضه محصولات خارج از حیطه عنوان نمایشگاه خودداری می گردد.

ماده 16- در صورت تمایل به برگزاری رویداد خاص در محل غرفه لازم است به صورت جداگانه با مدیریت نمایشگاه هماهنگ شود و هزینه های آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.

ماده 17-  در هر غرفه با متراژ 9 مترمربع  2 نفر غرفه دار مجاز به حضور هستند، در صورت تقاضای تعداد بیشتر برای حضور در غرفه و دریافت کارت مخصوص غرفه داران، ملزم به پرداخت هزینه جداگانه و هماهنگی است.

ماده 18 – در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با جناب آقای امیر سماواتی با شماره تماس 09121163630 و یا از طریق پست الکترونیک info@saba.co.com  با کارشناسان حوزه نمایشگاه های سرو بنیان ادبی ارتباط  داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.saba.co.com مراجعه نمایید.

 

اطلاعات ثبت نام در نمایشگاه بین المللی ITB برلین به عنوان بازدیدکننده

[quform id=”3″ name=”ITB شرکت کننده”]

 

اطلاعات ثبت نام در نمایشگاه بین المللی ITB برلین به عنوان صنعتگر صنایع دستی

[quform id=”4″ name=”ITB صنعتگران”]