مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی به استان خراسان رضوی سفر کرد

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی به استان خراسان رضوی سفر کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی امروز چهارشنبه مورخ 1400/01/25 مهندس نیکزاد برای بازدید و تدارک واگذاری مهمانسرای ایرانگردی و جهانگردی خواف به سرمایه گذار بخش خصوصی به منظور راه اندازی و بهره برداری از مهمانسرا به استان خراسان رضوی سفر کرد.
نیکزاد در دیدار با فرماندار شهرستان خواف گفت: با توجه به پیگیری ها و مکاتبات متعدد با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت امور اقتصاد دارایی و همکاری مدیرکل محترم دفتر حقوقی و املاک وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و مکاتبات انجام شده با مدیر کل استان خراسان رضوی، سند مالکیت مهمانسرای ایرانگردی و جهانگردی خواف دریافت گردید.
نیکزاد در ادامه این سفر از یکی از املاک شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی واقع در گمرک دوغارون در شهرستان تایباد بازدید کرد و افزود مراحل لازم جهت دریافت سند مالکیت در هفته های آتی پیگیری خواهد شد.
وی همچنین در این سفر با مدیرکل استان دیدار و در خصوص تعیین تکلیف مجتمع های خدماتی بهداشتی بین راهی احداث شده در این استان، آخرین وضعیت استفاده از سامانه جدید خانه مسافر، عملکرد مجری فعال در حوزه ساماندهی خانه های مسافر ، آخرین وضعیت بهره برداری سامانه تطبیق و استانداردسازی و همچنین هماهنگی های لازم در خصوص برنامه های اداره کل میراث خراسان رضوی برای حضور در نمایشگاه اکسپو دبی به بحث و تبادل نظر پرداخت .
وی افزود : شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی تاکنون 59 واحد مجتمع خدماتی بهداشتی بین راهی در محور های مواصلاتی استان خراسان رضوی احداث کرده که بخش عمده ای از آن ها درحال بهره برداری بوده و تحویل دائم به اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی می گردد.
شایان ذکر است، در این سفر مدیر املاک و مستغلات شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی نیکزاد را همراهی می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.