مدیرکل حراست و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات منصوب شدند

مدیرکل حراست و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات منصوب شدند

به‌گزارش روابط عمومی و به نقل از میراث‌آریا، مهندس سیدعزت‌الله ضرغامی امروز شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ در دو حکم جداگانه وحید سلطانی را به‌عنوان مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و میثم آسوپا را به‌عنوان مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و پاسخ‌گویی به شکایات این وزارتخانه را منصوب کرد.
در حکم مهندس ضرغامی خطاب به وحید سلطانی آمده است:
«نظر به شایستگی‌های فردی و تجارب ارزشمند جناب‌عالی بدین‌وسیله به سمت مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی منصوب می‌شوید.
مأموریت‌های متنوع، گسترده و حساس در وزارتخانه و ضرورت صیانت از مزیت‌ها و توانمندی‌های ارزشمند در این عرصه نیازمند برنامه‌ریزی و استفاده از همه ظرفیت‌های سازمانی در رصد دقیق فعالیت‌ها و مراقبت نسبت‌به انحرافات احتمالی است.
نظارت علمی و دلسوزانه و اطلاع‌رسانی برای اصلاح بموقع وظیفه همگانی همکاران به‌ویژه بخش حراست وزارتخانه است، این راهبرد مهم سرلوحه رفتار شما خواهد بود.
از خداوند متعال توفیقات جناب‌عالی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مکتب نورانی امام‌خمینی (ره) و عمل به منویات مقام‌معظم رهبری (مدظله‌العالی) را خواهانم.»
همچنین در حکم دیگر مهندس ضرغامی خطاب به میثم آسوپا آمده است:
«نظر به شایستگی‌های فردی و تخصص و تجارب ارزشمند مرتبط طی این حکم به سمت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و پاسخ‌گویی به شکایات منصوب می‌شوید. نظارت و بازرسی سازمانی و مراقبت نسبت به انحرافات احتمالی از اهداف و رویه‌های تعیین‌شده نقش بسیار مهمی در موفقیت وزارتخانه دارد.
همکاری پیشگیرانه با همه بخش‌ها ارتباط مستمر و سازنده با نهادهای نظارتی و ارائه گزارش‌های واقع‌بینانه و به‌موقع به مدیران و تشکیل کانونی مطمئن و دلگرم‌کننده برای همه همکاران در سطح کشور از جمله وظایف جناب‌عالی است.
سایر تکالیف آن اداره‌کل به پیوست ابلاغ می‌شود.
از خداوند متعال توفیقات جناب‌عالی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مکتب نورانی امام‌خمینی (ره) و عمل به منویات مقام‌ معظم رهبری (مدظله‌العالی) را خواهانم.»
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با انتصاب وحید سلطانی به سمت مشاور وزیر و مدیرکل حراست و میثم آسوپا به‌عنوان مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و پاسخ‌گویی به شکایات از تلاش‌ها و فعالیت‌های مدیران کل قبلی این دو دفتر تقدیر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *