مراسم تودیع و معارفه ذیحساب و مدیر مالی شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه ذیحساب و مدیر مالی شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد

 


مراسم تودیع و معارفه ذیحساب و مدیر مالی شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شرکت، مهندس خشایار نیکزاد فر در این جلسه که با حضور  ،معاون توسعه و سرمایه گذاری ، ریس حراست ، مدیر املاک و مستغلات،مدیر توسعه و سرمایه گذاری ، مدیر امور اداری و مدیر امور قراردادها  برگزار شد، گفت : یکی از محوری ترین و اساسی ترین کار مدیریت، قانون گرایی است و یک مدیر توانا باید اصول کارش براساس قانون باشد .
نیک زاد فر افزود، شغل ذیحسابی به عنوان یکی از شغلهای حساس یاد کرد و ذیحسابان در راس کنترل قانون هستند و باید همه کارهایشان در چهارچوب قانون باشد.
در ادامه او افزود، اين مراسم وظیفه خود میدانم از زحمات اقای معلمی تقدیر و تشکر نمایم.
مدیر عامل بیان داشت: سياست جديد وزارت دارايي ارائه مشاوره مالي در عين نظارت دقيق است و قصد ذيحسابان مانع تراشي نيست بلكه هدف ايشان رفع موانع با ارائه راهنمايي هاي دقيق قانونی مي باشد.
خشایار نیکزاد فر ضمن تقدیر از زحمات آقای محمد حسن معلمی در ایجاد نظم و انضباط مالی گفت: آقای معلمی در مدت همکاری با شرکت با صبر و متانت و با تعامل خوب و سازنده با مسئولین امور مالی درصدد حل مشکلات بوده و هر دو طرف جهت رسیدن به اهداف شرکت تلاش می کردند.
این مقام مسئول در ادامه با آرزوی موفقیت برای ذیحساب و مدیر مالی جدید عنوان کرد: امیدواریم که ذیحساب جدید در راستای اهداف و عملکرد شرکت گام بردارد و از همه همکاران انتظار داریم که با ایشان همکاری لازم داشته باشند.
در پایان جلسه از زحمات جناب اقای معلمی به عنوان ذیحساب و مدیر مالی پیشین شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی تقدیر و تشکر بعمل آمد و جناب آقای محمد صادق حسنی به عنوان ذیحساب و مدیر مالی جدید شرکت معارفه و مشغول بکارشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.