وداع باشکوه با ۳ همکار در محل وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و با حضور دکتر مونسان انجام شد.

وداع باشکوه با ۳ همکار در محل وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و با حضور دکتر مونسان انجام شد.

مراسم وداع با سه کارمند وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی که روز گذشته در حین مأموریت و در سانحه رانندگی در استان سیستان و بلوچستان جان به جان‌آفرین تسلیم کردند، ظهر امروز سه‌شنبه ۲۲ مهر با حضور دکتر مونسان در ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار شد.
به‌گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی به نقل از خبرنگار میراث‌آریا، در این مراسم که وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، معاونان و مدیران این وزارتخانه و جمعی از مدیران استان سیستان و بلوچستان حضور داشتند، کارمندان وزارت میراث‌فرهنگی و خانواده‌های داغدار با پیکر پاک این عزیزان که در راه خدمت و درحین مأموریت به دیدار حق شتافتند، وداع کردند.
صبح امروز نیز مراسمی با حضور مسئولان استان سیستان وبلوچستان و خانواده‌های درگذشتگان مقابل موزه زاهدان برگزار شد که پس از آن پیکیر امین چاجی به خراسان جنوبی منتقل شد و پیکر ابوالفضل عبیدی، محسن شیخ‌الاسلامی و محمدرضا سندگل برای وداع به تهران آمد.
در این مراسم با ذکر مصیبت اهل بیت (ع) در آستانه سال‌روز وفات حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی و امام‌رضا (ع)، یاد کارمندان خدمتگزار وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گرامی داشته شد.
بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و صحبت‌ با خانواده‌های این مرحومان، پیکر امین چاجی صبح امروز برای خاک‌سپاری به خراسان جنوبی منتقل شد و پیکر محمدرضا سندگل به آزادشهر در استان گلستان و ابوالفضل عبیدی به دامغان در استان سمنان منتقل می‌شوند. پیکر محسن شیخ‌الاسلامی نیز در بهشت زهرا (س) تهران به خاک سپرده خواهد شد.
دکتر علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حاشیه این مراسم و در دیدار با خانواده‌های درگذشتگان، ضمن تسلای خانواده‌های داغدار و تسلیت به آن‌ها، در سخنانی کوتاه گفت: «ضایعه و غم بزرگی است و برای همه ما غم‌انگیز و دردناک است اما باید تسلیم خواست و مشیت الهی باشیم.»
او افزود: «این افراد با عزت خدمت کردند و با عزت هم در راه خدمت به میهن اسلامی به دیدار حق شتافتند. من به همه شما تسلیت می‌گویم و با این که برای همه ما غم بزرگی است چاره‌ای نداریم جز این که تسلیم مشیت الهی باشیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *