مراسم یادبود درگذشتگان وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

مراسم یادبود درگذشتگان وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

به‌گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی به نقل از خبرنگار میراث‌آریا ، این مراسم ظهر امروز یکشنبه ۲۷ مهر ۹۹ با حضور دکتر علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، معاونان و مدیران این وزارتخانه، جمع کثیری از کارکنان و خانواده‌های داغدار درگذشتگان برگزار شد.
در این مراسم با قرائت قرآن، ادعیه و نثار فاتحه یاد و خاطره چهار همکار وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی که روز دوشنبه هفته گذشته (۲۱ مهر) در سانحه رانندگی درگذشتند، گرامی داشته شد.
حجت‌الاسلام و المسلمین فخرالدین صابری در این مراسم در سخنانی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره این چهار همکار فقید، به سخنرانی پرداخت.
ابوالفضل عبیدی، محسن شیخ‌الاسلامی، محمدرضا سندگل و امین چاجی، چهار همکار وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، بامداد روز دوشنبه ۲۱ مهر در ماموریت به استان سیستان و بلوچستان و درحین خدمت در سانحه رانندگی جان به جان آفرین تسلیم کردند.
با توجه به این که این افراد در ماموریت و در حین خدمت درگذشتند، دکتر علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نامه‌ای به سعید اوحدی معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خواستار ثبت این افراد به‌عنوان شهید خدمت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.