نشست تعیین تکلیف مجتمع های خدماتی بهداشتی در استان خراسان رضوی برگزار شد

نشست تعیین تکلیف مجتمع های خدماتی بهداشتی در استان خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت، در روز شنبه 3 مهر ماه مهدی جمال، معاون عمرانی شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی در خصوص پروژه های عمرانی و تعیین تکلیف مجتمع های خدماتی بهداشتی احداث شده و در حال احداث با مدیرکل و شورای معاونین اداره کل استان خراسان رضوی دیدار کرد.
جمال گفت: نشست مطلوبی با مدیرکل استان پیرامون مجتمع های خدماتی بهداشتی احداث شده برگزار شد و توافق گردید در خصوص تحویل دائمی این مجتمع ها به اداره کل استان و واگذاری به بهره بردار تصمیماتی اتخاذ گردد.
وی افزود: چند پروژه تکمیل و آماده بهره برداری می باشد. همچنین تیم فنی شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی در صدد این است که باقی مانده پروژه های نیمه کاره را آماده بهره برداری کند.
لازم به ذکر است از سال ۱۳۸۶ طرح ساخت مجتمع های خدماتی بهداشتی بین راهی آغاز و تاکنون بالغ بر 560 واحد احداث شده است . این مجتمع ها از اولویت زیر ساخت های مهم در صنعت گردشگری محسوب می شوند که شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی با برنامه ریزی مدون و هدفمند با هماهنگی ادارات کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان ها براساس اعتبارات تخصیصی نسبت به احداث یا تکمیل آنها اقدام می نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.