همکاری شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی و سازمان اوقاف

همکاری شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی و سازمان اوقاف

نشست بررسی همکاری‌های شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی و اداره‌ کل بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امورخیریه برگزار شد.

در این نشست خشایار نیکزادفر مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی و غلامعلی رحیمی مدیرکل بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امورخیریه در خصوص تقویت راهکارهای همکاری بیشتر با یکدیگر گفت‌وگو کردند.

نیکزادفر درباره این نشست گفت: «در این نشست طرفین درباره راهکارهای همکاری مشترک با یکدیگر گفت و گو و توافق کردند.»

«در این نشست مقرر شد با توجه به مالکیت اوقاف بر بناهای مختلف، شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی بتواند به‌عنوان کارگزار وارد عمل شود و این بناها به‌صورت مزایده به بخش خصوصی واگذار شود.» او افزود: «شرکت توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی به‌عنوان کارگزار می‌تواند ضمن انتقال بهره‌برداری بناهای تحت مالکیت اوقاف

به‌صورت مزایده به بخش خصوصی، موضوع سامان‌دهی این بناها را نیز در دستور کار خود قرار دهد.»

وهمچنین در ادامه افزود با توجه به فعالیت زائرسراهایی در کنار بقاع متبرکه و امامزادگان، این پیشنهاد مطرح شد این زائرسراها تحت سامانه خانه مسافر فعالیت کنند و شرکت توسعه ایرانگردی و جها‌نگردی ضمن بهینه‌سازی این زائرسراها برای فعالیت آن‌ها در سامانه خانه مسافر مشارکت کند.

غلامعلی رحیمی مدیرکل بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امورخیریه نیز در این نشست بر تقویت همکاری‌های این سازمان با شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *