۲ دستور آیت‌الله رئیسی در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی جزیره هرمز

۲ دستور آیت‌الله رئیسی در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی جزیره هرمز

۲ دستور آیت‌الله رئیسی در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی جزیره هرمز

به‌گزارش روابط عمومی و به نقل از میراث‌آریا، آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ در بازدید از این نمایشگاه بر توجه ویژه به صنعت دست مردم جزیره تاکید و از مسئولان مرتبط خواست برای فروش محصولات آنان اقدام کنند.
رئیس جمهوری پس از گفت و گوی صمیمی با مردم این جزیره، از مراحل تکمیل رینگ دور جزیره و ظرفیت‌های مهم گردشگری هرمز هم بازدید کرد و دستورات لازم برای تکمیل زیرساخت‌های گردشگری این منطقه مهم را صادر کرد.
دیدار با خانواده شهید عباس زراعت و تاکید بر رسیدگی به خانواده معظم شاهد، بازدید از بافت قدیم جزیره هرمز و بررسی مسائل بهداشت و درمان جزیره هم از دیگر برنامه‌های ابراهیم رئیسی در این سفر چند ساعته بود.
آیت‌الله ‌رئیسی ‌در دیدار با مردم جزیره هرمز اظهار کرد: «برای بیان اهمیت جزیره هرمز برای کشور همین بس که مقام معظم رهبری توجه خاص به این جزیره دارند و چند مرتبه به صور خاص اسم آن را برده‌اند.»
رئیس جمهوری و هیئت همراه همچنین از نمایشگاه صنایع‌دستی بانوان هنرمند این جزیره دیدن کرد و اهمیت صادرات محصولات صنایع‌دستی این جزیره با استفاده از بسته‌بندهای شکیل را مورد تاکید قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.