۲ مجتمع رفاهی در گلزار شهدای کرمان به بهره‌برداری رسید

به‌منظور ارائه خدمات بهتر به زائران سردارشهید حاج قاسم سلیمانی، دو مجتمع رفاهی در گلزار شهدای کرمان به بهره‌برداری رسید.

روح‌الله حسین‌زاده مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی، روز دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱ در حاشیه راه‌اندازی دو مجتمع رفاهی در گلزار شهدای کرمان گفت: مقرر بود که سه مجتمع رفاهی در گلزار شهدای کرمان راه‌اندازی کنیم که تاکنون دو مورد آن به بهره‌برداری رسیده و مجتمع سوم نیز حداکثر تا یک ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

او با اشاره به مصوبه سال ۱۳۸۵ سازمان وقت میراث‌فرهنگی و گردشگری و ماموریت شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی در ایجاد مجتمع خدمات رفاهی در کشور، اظهار کرد: تاکنون ۵۷۰ مجتمع ایجاد شده و ۱۰ مورد دیگر در سطح کشور به زودی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی خدمت‌رسانی به مردم در مکان‌های گردشگری را از اهداف این شرکت دانست و در ادامه بیان کرد: اگر شهرداری کرمان زمین مدنظر را در اختیار اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان قرار دهد، می‌توانیم خدمات دیگر نیز در گلزار به زائران بدهیم.

او عنوان کرد: یکی از مجتمع‌های واقع در گلزار شهدای کرمان، دارای ۲۰ چشمه سرویس بهداشتی و ۷۰ متر مربع واحد تجاری و مجتمع دیگر دارای هشت چشمه سرویس بهداشتی و ۳۰ مترمربع واحد تجاری است.

حسین‌زاده در بخش دیگری از سخنانش حاج قاسم را یک مکتب دانست و اظهار کرد: باید همه ابعاد و سیره زندگی حاج قاسم سلیمانی را به مردم معرفی کرد تا مردم بدانند سردار دل‌ها چه کرد تا تبدیل به مکتب شد.

او خاطرنشان کرد: مردم استان کرمان برای پذیرایی از زائران سردار حاج قاسم سلیمانی در خانه‌های خود را به روی زوار گشوده‌اند.

فریدون فعالی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان نیز در حاشیه این مراسم گفت: با مذاکره، موافقت شهرداری کرمان برای واگذاری زمین اطراف مجتمع خدمات رفاهی گرفته شده تا محوطه‌سازی و ایجاد امکانات اسکان و رفاهی در این زمین انجام شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *