سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران

آگهی فراخوان شناسایی مجری

عنوان آگهی : فراخوان انتخاب مجری توانمند و واجد شرایط جهت برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی

شرح آگهی :

شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی به نمایندگی از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مسئول برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی در بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران است.

بدین منظور از مجریان نمایشگاهی، فعالان، شرکت¬ها، موسسات، دفاتر، اتحادیه¬ها با شخصیت حقوقی ثبت رسمی علاقمند و دارای مجوز رسمی از سازمان توسعه و تجارت که مجاز به انجام واگذاری نمایشگاه ها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بوده و سابقه و تجارب لازم در برگزاری حداقل سه نمایشگاه داخلی بین المللی و یک نمایشگاه خارجی بین المللی در حوزه گردشگری را داشته و از استطاعت و توان مالی، فنی و حسن شهرت برخوردار هستند جهت برپایی نمایشگاه گردشگری دعوت به همکاری می نماید.

شرکت¬های علاقمند دارای شرایط فوق، فرصت دارند حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 04/09/98 با مراجعه به دفتر معاونت توسعه و سرمایه گذاری شرکت به نشانی: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، خیابان نظامی گنجوی، خیابان پیوند، کوچه پله هفتم، پلاک 10 به همراه سوابق و مدارک مورد نیاز تحویل و رسید دریافت نمایند. ضمناً متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن: 9-88678946 آقای فرامرزی تماس حاصل نمایند.

بدیهی است درخواست¬ها توسط این شرکت بررسی و نسبت به انتخاب و معرفی مجری منتخب اقدام خواهد گردید. ضمناً فرم های ارزشیابی جهت تشخیص صلاحیت مجریان متقاضی در وب سایت شرکت به نشانی www.iwtdc.ir در دسترس است. همچنین شرکت در قبول یا رد هر یک یا تمام پیشنهادها مختار است.

ضمناً هزینه چاپ آگهی به عهده فرد منتخب است.